Titles you rated
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Mr. SocratesRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
CrankRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0