Titles you rated
TransformersRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 1.0
MasqueradeRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0