Titles you rated
MementoRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5
Crows Zero IIRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5