Movies
Ratings
154
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 2.0
The Last EmperorRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
...ingRated ★ 1.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 1.0
Life of PiRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 2.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 2.0
Brokeback MountainRated ★ 2.0