Movies
Ratings
145
I Saw the DevilRated ★ 1.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0