Titles you rated
Warm and CozyRated ★ 4.0
Mrs. CopRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
My Golden LifeRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5- Phantom SingerRated ★ 3.0
ArgonRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0