Movies
Ratings
574
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
The Bad Guys 2Rated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Because I Hate KoreaRated ★ 2.0
The Wild RobotRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 4.0
FlowRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
The Simpsons: O C'mon All Ye FaithfulRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
The PianistRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5