Titles you rated
Wild TourRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
There Will Be BloodRated ★ 3.5
Boogie NightsRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Alien³Rated ★ 3.0
AliensRated ★ 3.5
AlienRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.0
Last MileRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.0
The CounselorRated ★ 2.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5