Titles you rated
Armored Saurus Season 1Rated ★ 4.5
The Great Shaman Ga Doo-shimRated ★ 5.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 3.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0- 監獄学園-プリズンスクール-Rated ★ 5.0
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 4.5
Dragon Ball GTRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Food Wars! The Second PlateRated ★ 5.0
Cat's PleasesRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
Berserk Season 1Rated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 5.0