Titles you rated
ExitRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
RemembranceRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
The SmurfsRated ★ 1.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
No Strings AttachedRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0