Movies
Ratings
380
AnoraRated ★ 4.0
LobbyRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 3.5
Tony TakitaniRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.0
Cold FishRated ★ 3.5