Titles you rated
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 2.0
Better DaysRated ★ 4.0
Your Eyes TellRated ★ 4.0
No Longer HeroineRated ★ 0.5
CarolRated ★ 2.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 4.0