Movies
Ratings
133
AliensRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
Stake LandRated ★ 5.0
RedRated ★ 5.0
StreetDance 3DRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
11 A.M.Rated ★ 1.0
Van HelsingRated ★ 4.0
TakersRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0- Take OffRated ★ 2.0
21Rated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 5.0
KillersRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 5.0