Titles you rated
The King: Eternal MonarchRated ★ 3.5
Dokgo RewindRated ★ 2.0
Shugo Chara!Rated ★ 0.5
The PenthouseRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Unanswered questionsRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 0.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0