Titles you rated
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
The CursedRated ★ 3.0
VigilanteRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Ms. MarvelRated ★ 2.5
HawkeyeRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 5.0