Titles you rated
ReLIFERated ★ 2.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 2.5
Assassination ClassroomRated ★ 2.5- Yona of the DawnRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5