Movies
Ratings
60
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0
MarathonRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
As OneRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 2.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 2.0
South BoundRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 1.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 2.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0