Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 3.0
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Bogota: City of the LostRated ★ 1.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
HopelessRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 0.5
Look BackRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 3.5