Series
Ratings
32
Pump Up the Healthy LoveRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
First LoveRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0