Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
Mid90sRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 5.0
MovingRated ★ 3.5
The Book of EliRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Words Bubbling Up Like CiderRated ★ 4.0
HereticRated ★ 4.0
The Electric StateRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0