Titles you rated
BroadchurchRated ★ 3.0
Natsume Yujin-choRated ★ 0.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 0.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 1.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 2.0
Steel Troops Season 2Rated ★ 2.0
Some Day or One DayRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 2.5
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 2.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 0.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.0