Titles you rated
Money's WarfareRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
The LegendRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5