Movies
Ratings
388
BossRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Don't Buy the SellerRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Mean Girls 2Rated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0