Titles you rated
BridgertonRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
My NameRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0