Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
New TrialRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 1.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Red Riding HoodRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.0