Titles you rated
The BrutalistRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
BlackkKlansmanRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Kramer vs. KramerRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0