Movies
Ratings
50
LolitaRated ★ 0.5
Blue ValentineRated ★ 3.5
Little Black DressRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Flying ColorsRated ★ 3.0
Little NicholasRated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
The SilencedRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 2.5
The Royal TailorRated ★ 3.0
Marine BoyRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 3.0