Titles you rated
- The UglyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 2.5
The Room Next DoorRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
A Normal FamilyRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.0
Project SilenceRated ★ 0.5
RatatouilleRated ★ 3.5
SawRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0