Titles you rated
The Drug KingRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Beastie BoysRated ★ 2.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0- SpliceRated ★ 0.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 2.5
LolitaRated ★ 4.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 1.0
Golden SlumberRated ★ 1.0
The VillainessRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 4.0
The BeguiledRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5