Series
Ratings
20
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Inside Job Part 1Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
The Handmaid's TaleRated ★ 4.5- 다큐 인사이트Rated ★ 5.0
EBS DocuprimeRated ★ 5.0- 국가수사본부Rated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 3.0
MashleRated ★ 3.0
YouRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0