Titles you rated
House of HummingbirdRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Groundhog DayRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Girl on a BulldozerRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0