Titles you rated
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Mid90sRated ★ 4.0
RageRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
SonatineRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5
The Book of FishRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0