Titles you rated
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0
After YangRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Se7enRated ★ 3.5- The PresentRated ★ 1.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5