Movies
Ratings
163
I Am SamRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The NegotiationRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 5.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 5.0
Despicable Me 3Rated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Fabricated CityRated ★ 4.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
UnstoppableRated ★ 4.0