Titles you rated
Feng ShuiRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 4.5
Suicide MadeRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.5
Fifty Shades DarkerRated ★ 2.0