Movies
Ratings
402
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 2.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5
UpRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 2.5
Marrying the Mafia IIIRated ★ 2.5
A Day for an AffairRated ★ 1.5- D-WarRated ★ 1.5
Twilight GangstersRated ★ 2.5