Titles you rated
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Miss AmericanaRated ★ 5.0
Next GenRated ★ 3.5
Park Na-rae: Glamour WarningRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
The Knight Before ChristmasRated ★ 1.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Always Be My MaybeRated ★ 3.5
FracturedRated ★ 2.0
JokerRated ★ 0.5
A Boy and SungreenRated ★ 3.0
The KingdomRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 2.5
Lawrence of ArabiaRated ★ 3.0
Juror 8Rated ★ 3.0
SuspiriaRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 3.5
MothersRated ★ 3.0