Titles you rated
ZootopiaRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0