Series
Ratings
47
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Doctor ChaRated ★ 4.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.5
Blue Spring RideRated ★ 4.5- My Little MonsterRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Free! Eternal Summer Season 2Rated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 5.0- Shugo Chara! Party!Rated ★ 5.0
- Uchi no Sanshimai: OkawariparetaiRated ★ 5.0