Titles you rated
 WakakozakeRated ★ 5.0 WakakozakeRated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
 Oshi no KoRated ★ 4.5 Oshi no KoRated ★ 4.5
 The BequeathedRated ★ 2.5 The BequeathedRated ★ 2.5
 DororoRated ★ 4.5 DororoRated ★ 4.5
 MovingRated ★ 4.5 MovingRated ★ 4.5
 Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5 Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5
 The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0 The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
 My Daddy Long LegsRated ★ 5.0 My Daddy Long LegsRated ★ 5.0
 Hot Stove LeagueRated ★ 3.5 Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
 I Live AloneRated ★ 3.5 I Live AloneRated ★ 3.5