Titles you rated
Devilman: CrybabyRated ★ 4.5
BANANA FISHRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.5- FireflyRated ★ 4.0
UzumakiRated ★ 1.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 2.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Anna Director's CutRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 4.0
- Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 3.5