Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
ConstantineRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5- 우라까이 하루키Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5