Titles you rated
Dear XRated ★ 4.0
Ms. IncognitoRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 2.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Better Late Than SingleRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
BetRated ★ 1.0