Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0