Series
Ratings
34
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 3.5
One PieceRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.5
SignRated ★ 3.0
HealerRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5