Series
Ratings
31
Another Miss OhRated ★ 3.5
YouRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 2.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0