Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Spiritual Teacher, Kyoko OdagiriRated ★ 3.0
PuzzleRated ★ 2.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.5- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.0