Titles you rated
DeadpoolRated ★ 4.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.5
Last Hero in ChinaRated ★ 4.0
SwordsmanRated ★ 2.5
Zhongkui: Snow Girl and the Dark CrystalRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 3.5
Fatal IntuitionRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
The Green MileRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 4.0