Titles you rated
FatherhoodRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
American MadeRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The Last DuelRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
The ThroneRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
LucaRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
VenomRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5