Titles you rated
Becoming JaneRated ★ 4.5
Tales of the NightRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Where the Wild Things AreRated ★ 2.5
Legally BlondeRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 2.0
BoyhoodRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0